Kadra

Karolina Szlachta

Ciocia dyrektor - mgr Karolina Szlachta

Jestem szczęśliwą właścicielką tego przedszkola, dzięki któremu spełniło się moje największe marzenie. O tym, że będę pracować z dziećmi wiedziałam od zawsze. Umiejętność rozmawiania z dziećmi i słuchania ich sprawia, że szybko łapię z dziećmi kontakt.  Przedszkolaki dają mi masę energii do tworzenia nowych rzeczy i wymyślania nowych zadań. Przy moim "pozytywnym ADHD" praca w przedszkolu to spełnienie, którego można pozazdrościć. 

Ciocia mgr Agnieszka Szubińska

Cechą podstawową, którą powinien posiadać nauczyciel przedszkola jest łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi i myślę, że ja taką łatwość mam. Posiadam odpowiednie podejście, które ma korzystny wpływ na rozwój dzieci. Myślę, że jestem cierpliwa, opanowana, spostrzegawcza, mam podzielność uwagi połączoną z umiejętnością koncentracji. Przydatna jest też dobra pamięć oraz umiejętność łatwego i prostego budowania wypowiedzi w taki sposób, by dzieci nie miały kłopotów ze zrozumieniem, której myślę, że mi nie brakuje. Moja wyobraźnia jest bardzo rozwinięta i twórcza. Uwielbiam pracować z dziećmi, bardzo je lubię i jak wcześniej wspominałam szybko nawiązuję z nimi kontakt oraz nić porozumienia ϑ.

Agnieszka Szubińska
Izabela Hura

Ciocia mgr Izabela Hura

Ukończyła studia w Kolegium Nauczycielskim na kierunku pedagogika ze specjalnością Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna. Obecnie poszerza swoją wiedzę na płaszczyźnie Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej z logopedią.

Interesuje się również grą na gitarze klasycznej co niesamowicie pomaga w pracy z dziećmi a im samym dostarcza wiele radości i zabawy. Praca w przedszkolu jest jej celem zawodowym z uwagi na zamiłowanie do kształcenia dzieci. Bardzo stara się, aby każdy dzień dla dzieci był ciekawą przygodą.  W swojej pracy stosuję urozmaicone metody i formy pracy z dziećmi, ponieważ każda z nich wnosi coś nowego i pozwala w ciekawy sposób odkrywać świat. Jest osobą otwartą i zawsze uśmiechniętą, dzięki czemu nawiązuję szybki kontakt z dziećmi jak również z rodzicami.  Cechuje ją duży spokój, cierpliwość i dokładność. 

Ciocia mgr Martyna Kurowska

Absolwentka filologii angielskiej. Miłośniczka  „British English” i wszystkiego, co brytyjskie. W nauczaniu najważniejszy jest dla niej dobry kontakt z uczniami dlatego na jej zajęciach nie ma miejsca na nudę, naukę angielskiego łączy z wykonywaniem twórczych prac plastycznych, rymowaniem i śpiewaniem. Gdy nie uczy: uwielbia czytać i gotować , kocha zwierzęta (właściecielka  czterech kotów  i psa –  dość wybuchowe połączenie.

Martyna Kurowska

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!